СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 18.07.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


Асоціація Великих Мазурських озер запрошує до участі у бізнес-місії до Республіки Польща

23-26 липня в місті Руця́не-Ни́да (пол. Ruciane-Nida) в північно-східній частині Польщі, над Нідзьким озером в рамках проекту «7 Мазурських Чудес – Промоція інвестиційних можливостей регіону Великих Мазурських озер» відбудеться бізнес-місія українських підприємців. 

У ході бізнес-місії заплановані зустрічі В2В з польськими підприємцями, візити на підприємства, зустрічі з місцевою владою та інші заходи.  Метою місії є налагодження співпраці між підприємцями з регіону Великих Мазурських озер та підприємцями з України, зацікавленими у співпраці та експорті продукції до Польщі.

У заході беруть участь галузі: консалтинг, нерухомість, туризм, а також промисловість, розповсюдження, посередництво та виробництво харчових продуктів. Організатор бізнес-місії покриває всі витрати щодо участі в конференції: переліт, трансфер, проживання в готелі. Участь у бізнес-місії безкоштовна.

Для участі у бізнес-місії будуть запрошенні підприємства, за наявності місць, котрі правильно і вчасно заповнили заявку на участь за посиланням:

https://rafika.pl/7-%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D1%83%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D1%87%D1%83%D0%B4%D0%B5%D1%81/

Контактна особа – Юлія Сидорович - julia@gmsynergy.com.pl
+48 42 639 80 99, моб.+48 570-614-665


У вересні у м. Сямен (Китайська Народна Республіка) відбудеться Двадцятий китайський міжнародний ярмарок інвестицій і торгівлі (The 20th China International Fair for Investment and Trade (CIFIT)

CIFIT є єдиним міжнародним заходом, спрямованим на сприяння двостороннім інвестиціям. Це також найбільша інвестиційна подія, затверджена Глобальною асоціацією виставкової індустрії. 

CIFIT включає в себе: 

·                    інвестиційно-торговельну виставку,

·                    Міжнародний інвестиційний форум (IIF), 

·                    серію семінарів з актуальних питань інвестицій та симпозіуми з проведення інвестиційних проектів.

Запрошуються до участі українські підприємства та організації, зацікавленні у налагодженні двосторонніх інвестицій.

www.chinafair.org.cn

www.iiforum.org

Тел.: +86-592-2859830, +86-592-2859832

Email: jane@chinafair.org.cn

harriet@chinafair.org.cn

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


Китайська компанія Dongying Nuoer Chemical Co., Ltd., що є виробником поліакриламіду PAM (Polyacrylamide), запрошує до співпраці підприємства, зацікавлені в імпорті поліакриламіду в Україну

Споживачами поліакриламіду є: гірничі заводи, компанії, що працюють у галузі важкої промисловості, муніципальні компанії з очищення стічних вод і т.п.

Китайська компанія Qingdao Hanlong Metal Co, Ltd шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів в Україні

Компанія є виробником металевих штампованих деталей і компонентів із заліза й міді. Компанія може виробляти різні види деталей за індивідуальними запитами клієнта, шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів на території України.

Китайська компанія Shandong Yehui Coated Steel Co.Ltd зацікавлена у поставках своєї продукції на український ринок

Компанія є виробником:

- сталевих котушок: оцинкованих сталевих котушок (GI) / сталевих котушок Galvalume (GL) / попередньо забарвлених сталевих котушок (PPGI),

- сталевих листів: листів оцинкованої сталі/листів з гофрованої сталі. 

Китайська компанія Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co. Ltd запрошує до співпраці дистриб'юторів з України

Компанія виробляє надшвидкісні зарядні станції для електромобілів, бортові зарядні пристрої для електромобілів, випрямні модульні системи для енергетики, телеком- і телерадіопередавальне обладнання, живлення бортових систем суден, систем безпеки, вітро- і сонячної відновлюваної енергії і т.п.

Компанія шукає дистриб'юторів в Україні.


 

Державний комiтет промисловостi, енергетики та надрокористування Киргизької Республіки оголосив про проведення аукцiону на родовище вапняку «Караойсай», дiлянка «Схiдна», що розташована в Джалал-Абадськiй областi

Зацiкавленi особи можуть ознайомитися з вимогами до участi в аукцiонi та умовами на веб-сайтi www.gkpen.kg, а також за телефоном: + 996-312-90-12-57 (1021) або в ГКПЕН КР за адресою: м.Бiшкек, пр. Еркiндік 2, кабiнет 206.


 

«ДП« Готельно-торговельний комплекс «Iссик-Куль» при Управлiннi справами Президента i Уряду Киргизької Республiки оголосив тендер за проектом державно-приватного партнерства «Реконструкція готельного торговельного комплексу «Iссик-Куль» в м. Бiшкек

З правилами проведення тендеру i тендерною документацiєю можна ознаомитися на офiцiйному сайтi Управлiння справами Президента i Уряду Киргизької Республiки (www.ud.gov.kg) та Мiнiстерства економiки Киргизької Республiки (www.mineconom.gov.kg). Останній термін подання пропозицій – 10 серпня 2018 року.

Бiльш детальну iнформацiю можна отримати за адресою: м. Бішкек, пр. Чуй, 114, каб. 419, тел.: +996 558 ISЗ 535, Карасартова Г.А. +996 555 773 678

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А