СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 20.03.2019 р.

Виставки, конференції, інші заходи


22-26 квітня Сумська ТПП за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні візьме участь у діловому візиті української бізнес-делегації до Киргизької Республіки.

Члени делегації відвідають українсько-киргизький бізнес-форум, В2В зустрічі, киргизькі підприємства, екскурсії.

Сумська ТПП запрошує долучитися до складу делегації представників виробничих та торговельних українських компаній.

Киргизька сторона цікавиться такими напрямами співробітництва: сільське господарство (постачания, зернових, олії, масла), альтернативна/вітрова енергетика, IT технології, садівництво, бджільництво, легка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання). Основна увага приділяється експорту до КР фруктів та ягід, оскільки валову частку економіки КР займає виробництво джемів/варення.

Основні статті українського експорту: фармацевтика, готова продукщя iз зерна, цукор та кондитерські вироби, м'ясо та їстівні субпродукти, какао та продукти з нього, папір та картон.

Основні статті українського імпорту: їстівні плоди та горіхи, текстиль, продукти неорганічної xiмiї, машини.

Реєстрація учасників за тел.: (0542) 77-07-67, 067-542-91-19, 066-055-40-66. Контактна особа – Світлана Колодяжна.

Попередня вартість квитків в обидві сторони – 500 доларів США, вартість проживання у двомісному номері готелю – 50 доларів США за 1 добу (заплановано 3 доби перебування); послуги Сумської ТПП – 480 грн. з ПДВ, трансфер до місць проведення зустрічей та на екскурсію уточнюється.


29-31 травня в Ptak Warsaw Expo (Надажин, Польша) відбудеться VII виставка «China Homelife Show Poland»

Сумська торгово-промислова палата організовує поїздку бізнес-делегації Сумської області на цю виставку з 28 травня по 1 червня 2019 року.

У виставці щороку беруть участь сотні ретельно відібраних китайських експонентів з таких галузей як електроніка, будівельні матеріали, меблі, одяг, текстиль, освітлення, предмети домашнього вжитку, сувеніри, а також польські компанії, які прагнуть розширити власні ринки збуту.

Поїздка бізнес-делегації Сумської області розрахована на суб'єктів господарської діяльності, зацікавлених у закупівлі товарів із Китаю, встановленні ділових зв'язків з китайськими партнерами, вивченні стандартів та процедур для розвитку торговельних відносин з Китаєм.

Вартість послуг за організацію візиту:

- для членів Сумської ТПП – 2000 грн. з ПДВ;

- для решти підприємств – 2800 грн. з ПДВ за одну людину.

У вартість включено проїзд в обидві сторони за напрямком Суми –    Варшава – Суми, ночівля (одну добу) в двомісному номері готелю зі сніданком у Варшаві, вхідний білет на виставку, перекладацькі послуги, організація B2B перемовин, трансфер готель – виставковий центр – готель, організаційні видатки.

Умови участі:

Відвідати виставку на пільгових умовах має право лише одна особа від суб'єкта господарської діяльності, яка має право на прийняття рішення. За другу добу перебування учасник, який відвідує виставку на пільгових умовах, має сплатити за себе самостійно (орієнтовно 200 – 250 злотих (PLN)).

Для участі необхідно мати біометричний паспорт, або закордонний паспорт з візою Польщі бізнес Шенген, а також до 10 квітня 2019 року подати заповнену заявку (додається) до Сумської ТПП. Враховуючи, що кількість місць для візиту обмежена, організатор залишає за собою право відбору і має право запросити додаткову інформацію для визначення компанії, що має більший інтерес у закупівлі товарів з Китаю.

До 5 травня 2019 року Сумською ТПП буде оголошено остаточний список учасників поїздки.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (0542) 77 07 67,   067 542 91 19, 050 407 22 25, або на e-mail: ccisumy@gmail.com

17-19 квітня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo».

«ProStorExpo» - потужна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, що займає провідне місце в агропромисловому секторі України, об’єднуючи комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування продукції сільського господарства.

Агропромисловий комплекс є ключовим сектором економіки України, а експорт продукції сільського господарства стрімко зростає. В умовах конкурентного ринку особливо важливо збільшити частку в експорті продуктів переробки сільськогосподарських продуктів та готових до споживання продуктів харчування.

Виставка гуртує ключових гравців агропромислового комплексу у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, посівних матеріалів та засобів захисту рослин; спеціалістами галузі, представниками влади, з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та підписання контрактів.

У рамках виставки заплановано такі заходи:

· практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній;

· дегустації;

·                    виставка-ярмарок органічної продукції рослинництва та консервації

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ:

· сучасні технології вирощування, збору та зберігання с/г продукції;

· обладнання для переробки с/г продукції;

· обладнання для зберігання с/г продукції;

· безпілотні літальні апарати;

· лабораторне обладнання та методика аналізу сільськогосподарської продукції та сільськогосподарських угідь;

· органічна продукція рослинництва;

· обладнання для переробки овочів та фруктів;

· посівний матеріал;

· переробка молока та виробництво молочної продукції;

· обладнання для збору, зберігання та переробки винограду та виробництва вин;

· індустрія пивоваріння;

· обладнання для переробки хмелю;

· обладнання для переробки меду;

· засоби захисту рослин (органічні засоби захисту рослин);

· обладнання для обробки, переробки та зберігання рибної продукції;

· ангари, сховища, укриття, споруди, що швидко монтуються (каркасні, безкаркасні, вмонтовані);

· засоби тимчасового зберігання с/г продукції;

· виробництво м’яса птиці. Птахокомплекси;

· охолодження, зберігання та консервування (консервні заводи);

· сушіння овочів та фруктів;

· переробка та зберігання овочів та фруктів;

· переробка та зберігання фруктів, ягід;

· саджанці;

· сушарки с/гпродукції;

· сортування, упаковка, технології та обладнання для обробки с/г продукції після збирання;

· обладнання для виробництва макаронних виробів;

· обладнання для виробництва чіпсів;

· деревообробка (обробка лісоматеріалів);

· тара (упаковка с/г продукції);

· лабораторне обладнання для перевірки с/г сировини та продукції;

· техніка для транспортування с/г продукції;

· вантажно-підйомна техніка;

· агроекономіка;

· інформаційні технології.
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


 

ТОВ «Алтинівський сирзавод» пропонує широкий спектр продукції ТМ «PASTOURELLE»

Ця торгова марка представляє м’які сири Камамбер та Брі, виготовлені за старовинними французькими технологіями. Їх унікальність – у поєднанні високих мікробіологічних та смакових характеристик.

Продукція ТМ «PASTOURELLE» випускається ТОВ «Алтинівський сирзавод». Компанія заснована 2014 року. Це єдиний в Україні виробник, який спеціалізується на сирах з білою пліснявою. Підприємство розташоване в екологічно чистій зоні і зберігає унікальні та автентичні традиції виробництва сиру.

У виробництві ТОВ «Алтинівський сирзавод» задіяне високопродуктивне устаткування німецької фірми ALPMA. Компанія сертифікована ISO 22000:2007 і працює в системі управління безпекою харчових продуктів.

Сир Брі, Камамбер ТМ «PASTOURELLE» містить багато білків, вітамінів і мінералів. У ньому майже відсутня лактоза. Він відмінно зберігає всі найважливіші властивості молока, з якого готується, та його корисні властивості.

«Алтинівський сирзавод» є членом Сумської торгово-промислової палати. Нагороджений національним сертифікатом «Вибір споживача-2018». У 2019 році підприємство здобуло перемогу в конкурсі крафтового сиру «Ukraine Сheese Аwards Day» в номінації «Кращий Брі».

Смачні та корисні сири ТМ «PASTOURELLE» можна придбати в багатьох торговельних мережах України. Компанія прагне презентувати свою продукцію на іноземних ринках, експортувати сири до країн Європи.

ТОВ «Алтинівський сирзавод»

Юр. адреса: вул. Промислова, буд 4/7, офіс 10

01013, м. Київ, Україна

Тел.: +38 044 228 08 27

e-mail: sales@brie.com.ua

Manager@brie.com.ua

Pastourelle.com.ua

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А