СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 16.05.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


Сумська торгово-промислова палата та Сумська обласна державна адміністрація запрошують товаровиробників регіону до участі у В2В перемовинах з представниками компаній Іраку, Турецької Республіки, ОАЕ, Китаю та іншими почесними гостями Міжнародного бізнес-форуму «Sumy Invest Bridge»

Захід відбудеться в рамках ювілейної XV Виставки міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2018» за підтримки Сумської обласної державної адміністрації 22 травня 2018 року у ВЦ «Іллінський» за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7-а.

Дві панелі форуму присвячені темам залучення інвестицій у бізнес Сумської області та питанню виходу на нові ринки. У рамках форуму планується проведення зустрічей у форматі В2В за напрямками: постачання зернових, кормів, тварин, продуктів харчування, будівельних матеріалів, керамічних виробів, фармацевтика та ветеринарна медицина, IT-технології.

Для підприємств, зацікавлених в отриманні інвестицій від ЄБРР, планується комплексна співбесіда з аналітиком Групи фінансування та розвитку малого і середнього бізнесу ЄБРР Тимуром Халіловим.

Пропонуємо суб’єктам господарювання Сумської області взяти участь у робочій частині Форуму, В2В перемовинах (участь безкоштовна), співбесіді та виставці. Тридцять відібраних учасників матимуть можливість презентувати та продавати свою продукцію на виставці на безкоштовній основі.

Участь у перемовинах та співбесіді здійснюється за попередньою реєстрацією.

Враховуючи вищезазначене, просимо зацікавлені підприємства реєструватися на В2В перемовини та співбесіду щодо отримання інвестицій від ЄБРР за електронною поштою ccisumy@gmail.com або за телефонами: (0542) 77-07-67, 0675429119, 066-055-40-66, факс +38(0542)60-03-90 та на участь у виставці за електронною поштою expo@cci.sumy.ua або за тел.: (0542) 610-945.


Увага змінено дату проведення бізнес-форуму української діаспори

У зв'язку зi змiною формату проведення бiзнес-форуму української Дiаспори, повiдомляємо, що одноденний захiд вiдбудеться 17 травня ц.р. в м. Києвi, вул. Велика Житомирська, 33 (прuмiщення Палати). Оновлена iнформацiя розмiщена на офiцiйному веб порталi ТПП України www.uссi.оrg.uа/ .

Просимо врахувати зазначене пiд час планування ваших вiзитiв.


23 травня в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) вiдбудеться українсько-кiпрський бiзнес-форум

Спiворганiзаторами заходу з кiпрської сторони є Мiнiстерство енергетики, торгiвлi, iндустрiї та туризму Республiки Кiпр і ТПП Республiки Кiпр.

Пiд час зустрiчi будуть обговорюватися питання двостороннього торгово-економiчного спiвробiтництва кiпрських та українських компанiй, привабливостi iнвестицiйного клiмату Кiпру, сфери взаємовигiдного спiвробiтництва тощо.

За iнформацiєю Мiнiстерства закордонних справ України, найважливiшими статтями українського експорту до Кiпру є товари сiльськогосподарського призначення, металопродукцiя, чорнi метали та вироби з них, нафта i нафтопродукти. Традицiйними статтями кiпрського експорту в Україну є цитрусовi, а також надання юридичних та консалтингових послуг з мiжнародного податкового планування.

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому iнвестицiйному та iнновацiйному спiвробiтництву в фiнансовому, юридичному, аграрному секторi та у сферi нерухомостi.

Цей бiзнес-форум надасть можливiсть для українського бiзнесу продемонструвати свiй потенцiал та iнновацiї в згаданих сферах.

3 1 сiчня 2016 року набрала чинності Угода про «Поглиблену та всебiчну зону вiльної торгiвлi мiж Україною та ЄС». Зазначена угода спрямована на зменшення та скасування тарифiв, якi застосовуються сторонами щодо товарiв, лiбералiзацiю доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентiв, що стосуються бiзнесу, у вiдповiднiсть правилам та регламентам ЄС з метою забезпечення вiльного руху товарiв i послуг мiж двома сторонами.

До участi у заходi запрошуються представники українських пiдприємств/органiзацiй, якi мають бажання налагодити та поглибити спiвпрацю з кiпрськими партнерами. Робоча мова бiзнес-форуму – англiйська та українська з синхронним перекладом.

У разi зацiкавленостi прохання до 21 травня ц.р. заповнити анкету-заявку на сайтi ТПП України (ucci.org.ua). У разi, якщо вiд одного пiдприємства буде декiлька учасникiв, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

За додатковою iнформацiєю прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07,

e-mail: isа-iрrg@uссi.оrg.uа.


25-26 травня 2018 року в м. Тбілісі (Грузія) відбудеться Економічний  Форум Європа – Грузія

Форум організований Інститутом Східноєвропейських Досліджень (Польща) та Торгово-Промисловою Палатою Грузії і проходить під патронатом Президента Грузії Георгія Маргвелашвілі.

Метою Форуму є організація зустрічі високого рівня для державних службовців, експертів та представників бізнесу в Грузії. 

Будучи регіональним центром співпраці, Грузія  відіграє важливу роль у
трансконтинентальному економічному та політичному партнерстві. 

Це країна поступального демократичного розвитку в регіоні, яка входить до десятки найкращих гравців у світі для здійснення економічних реформ та збереження прикордонного становища з легкістю ведення бізнесу.
Для тих, хто зацікавився цією пропозицією, нагадуємо про необхідність попередньої реєстрації за посиланням:

http://www.forum-ekonomiczne.pl/rejestracja-economic-forum-in-tbilisi/rejestracja-economic-forum-in-tbilisi-2018.php
[1]
Контактна особа Олег Височан, Coordinator for Ukraine FOUNDATION INSTITUTE FOR EASTERN STUDIES

85 Solec Street |  00-382 Warsaw
tel.:   +48 22 525 82 35    |   fax:   +48 22 583-11-50
mob. +38 095 528 5588   |   mob. +48 733 142 171
www.economic-forum.pl 

www.runningfestival.pl 


 

30 травня 2018 року у Національному науковому  центрі  «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» (вул.40-річчя Перемоги, 27 с.Таірове, Одеська обл.) у рамках Днів освіти і науки Франції в Україні відбудеться семінар для виноробів «Французький досвід у галузі виноробства: організація галузі, запровадження системи географічних зазначень, комерціалізація, вимоги щодо якості вина»

Захід організований Посольством Франції в Україні у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки регіональної Одеської ТПП та НВЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова».            

Теми для обговорення:

Французький досвід у винному секторі, маркетинг вина від дрібних виробників.

Роль кооперативів у організації виноробної галузі та у підвищенні якості продукції і доходів виробників.

Санітарні норми якості вин (міжнародні та національні стандарти).

Підвищення цінності  виробництва вина шляхом введення системи географічних зазначень.

Нове в національному законодавстві щодо виноробної галузі.

Спікери:

Стефан Баде, винороб, викладач університету Бордо;                                      

Ніколя Перрен, Радник з питань сільського господарства, Посольство Франції в Україні;

Олег Юхновський, голова  комітету підприємців АПК ТПП України;

Лідія Єршихина, національний експерт проекту «Європейська технічна допомога, присвячена підтримці розвитку системи географічних зазначень в Україні»;

Сергій Шувалов, президент Одеської регіональної ТПП;

Андрій Вадатурський, народний депутат України.

Програма семінару

Реєстрація та додаткова інформація: (067) 150-70-85,  e-mail: lena@orcci.odessa.ua.  Контактна особа – Олена Горбатюк, Одеська ТПП. 

Кількість місць обмежена!


 

20-24 червня 2018 року в місті Цзяюйгуань, провiнцiя Ганьсу, КНР, відбудеться Фестиваль їжi та культур Шовкового шляху у мiстi Цзяюйгуанi

Мiсто Цзяюйгуань вiдоме найбiльшим стратегiчним захiдним перевалом Великої Китайської стiни, а також як важливий транспортний i промисловий центр Нового Шовкового шляху.

Органiзатори фестивалю – Альянс мiст Шовкового шляху (SRСА), Мунiципальний уряд мiста Цзяюйгуань. Аудиторiя – пересiчнi громадяни, дипломати, вченi, громадськi дiячi, ЗМI тощо.

SRСА запрошує країни Шовкового шляху продемонструвати свою культуру, продукти харчування, найкращi товари та туризм китайського народу в мiстi, де кiлькiсть туристiв досягає 30 тисяч на добу. На церемонiї вiдкриття органiзатори та гостi виступлять з промовами, в яких представлять країн-учасниць та основнi заходи Фестивалю їжi та культури Шовкового шляху,   а також пiдгрунтя та значимiсть заходу. На виставцi «Gourmet Carnival» буде представлено їжу та напої бiльш як 15 країн свiту. А на кулiнарних змаганнях туристи, мiсцевi жителi та професiонали вiзьмуть участь у приготуваннi   страв рiзних країн. Органiзаторами представлена можливiсть вiдвiдати   майстер-клас «Gastronomic Kitchen», де кулiнари свiтового класу розкажуть, як готувати страви їхнiх країн. На конкурсi краси представницi країн Шовкового шляху змагатимуться за титул «Мiс Шовкового шляху». Також вiдвiдувачi Фестивалю запрошуються на дегустацiю вин та перегляд кiнокартин пiд вiдкритим небом.

Для представникiв бiзнесу участь в усiх заходах безкоштовна. Надаватиметься допомога при опануваннi мiсцевого ринку; у просуваннi до та пiсля заходу через он-лайн платформи. Надається стенд стандартного розмiру (9м), жодної комiсiї чи податкiв.

Для двох представникiв вiд кожної з компанiй-учасникiв – безкоштовне проживання на 4 ночi (з 19 до 23 червня) в одному з готелiв мiста Цзяюйгуань.

Для вiдомих кулiнарiв та представникiв областей або мiст безкоштовна участь в усiх заходах, а також безкоштовне проживання (4 ночi) у мiстi Цзяюйгуань та транспортування до мiста в межах Китаю, просування до та пiсля заходу через онлайн платформи.

Перелiт з України до мiстi Цзяюйгуань для всiх учасникiв – за власний рахунок.


 

У вересні 2018 року в м. Сямен (Китай) відбудеться Двадцятий китайський міжнародний ярмарок інвестицій і торгівлі (The 20th China International Fair for Investment and Trade (CIFIT)

CIFIT – це єдиний міжнародний захід, спрямований на сприяння двостороннім інвестиціям. Це також найбільша інвестиційна подія, затверджена Глобальною асоціацією виставкової індустрії.

CIFIT включає:

Інвестиційно-торговельну виставку,

Міжнародний інвестиційний форум (IIF),

серію семінарів з актуальних питань інвестицій;

симпозіуми з проведення інвестиційних проектів.

До участі запрошуються українські підприємства та організації, зацікавленні у налагодженні двосторонніх інвестицій.

www.chinafair.org.cn [1]
www.iiforum.org [2]
Тел.: +86-592-2859830, +86-592-2859832
Email: jane@chinafair.org.cn
harriet@chinafair.org.cn

За додатковою інформацією звертайтесь до Українського торговельного
представництва в Китаї.
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


   

Афганістан зацікавлений у співпраці з Україною у сільськогосподарській сфері

Про це йшлося пiд час службового вiдрядження до Афганiстану (11-18 квiтня 2018 р., м. Кабул) Посла України в Республiцi Таджикистан та Iсламськiй Республiцi Афганiстан (за сумiсництвом) В.О.Нiкiтюка. У ході зустрiчі з Мiнiстром сiльського господарства Афганiстану Н.А.Дурранi, останнiй поiнформував про зацікавленiсть у залученнi iнвестицiй у сiльськогосподарський сектор Афганiстану, постачаннi укрaїнської сільськогосподaрської технiки i продукцїi харчової промисловостi, зокрема м'ясної та молочної галузi, а також соняшникової олiї до Афганiстану.

Крiм того, афганська сторона висловила прохання опрацювати можливiсть обмiну досвiдом у сферi сiльського господарства.

У разі зацікавленості просимо поінформувати про це Сумську ТПП.


 

Ізраїльська Компанія, що займається імпортом деревини та пиломатеріалів на ринок Ізраїлю з більш ніж 20 країн світу, активізує роботу на ринку України та зацікавлена в пошуку нових постачальників продукції

Продукція що цікавить:

  • дубова дошка, обрізна сушена (25, 38, 50 мм товщина; 12 + см ширина; 220 – 300 см довжина) всі сорти;
  • дошка із сосни або ялини, обрізна сушена (20, 41 мм товщина; 9,8 см ширина; 300 см довжина) всі сорти;
  • меблевий щит дубовий зрощений (18,26,38 мм товщина; 122 см ширина; 244 см довжина) всі сорти;
  • сходи дубові цільноламельні (40 мм товщина; 33 см ширина; 100, 110, 120 см довжина) всі сорти.

В пріорітеті зараз обрізна сушена дубова дошка.

Просимо зацікавлені компанії повідомити про можливість вищезазначених поставок на електронну пошту: ccisumy@gmail.com або за телефонами:(0542) 77-07-67, 0675429119, 066-055-40-66, факс +38(0542)60-03-90.

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А