СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 22.05.2019 р.

Виставки, конференції, інші заходи


4 червня у м. Київ відбудеться практикум «Торгові можливості на ринку Грузії для виробників продуктів харчування»

Захід організований спільно ЄБРР та Офісом з просування експорту України та спільно фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та Урядом України.Точний час та адресу проведення буде повідомлено разом з підтвердженням вашої участі.

Практикум проводиться для українських малих і середніх підприємств, які планують вихід на ринок Грузії та є представниками компаній сектору продуктів харчування.

У рамках практикуму ви дізнаєтесь:

·                    Чим цікавий для українських виробників готових продуктів ринок Грузії: обсяг ринку, купівельна спроможність на ринку, тренди, аналіз
споживачів.

·                    Що потрібно знати для того, щоб експортувати в Грузію?

·                    Особливості бізнес-культури Грузії, які слід враховувати.

·                    Програму та умови участі в Торговій місії до Грузії для виробників харчових продуктів.

Пріоритетні категорії продукції: випічка, шоколад та вироби з шоколаду, перероблені фрукти та овочі, молочна продукція, перероблене м'ясо.

Мова заходу: українська та англійська, переклад не передбачено.

Реєстрація триває до 29 травня включно. Підтвердження реєстрації надійде до 31 травня включно.

Спікери практикума:

Ольга Гвоздьова, начальник аналітичного відділу державної установи «Офіс з просування експорту України».

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом: розвитку експортних компетенцій українського бізнесу; промоції українських товарів та послуг за кордоном; допомагати в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Ольга представить «Огляд ринку Грузії» та інструменти допомоги бізнесу Офісу з просування експорту.

Martins Tiknuss, директор компанії GATEWAY&PARTNERS. Пан Тінкус понад 10 років у складі Gateway&Partners допомагає компаніям виходити на міжнародні ринки. За останній рік компанія організувала понад 3 912 В2В зустрічей. А за понад 10 років діяльності – п'ятдесяти тисячну базу контактів. Саме компанію Gateway&Partners було обрано для підготовки індивідуальних бізнес зустрічей з потенційними партнерами для українських компаній у рамках Торгової місії до Грузії. Мартінс розкаже про особливості
експорту до Грузії та тренди, які впливають на ринок.

Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну
форму та отримають підтвердження від організаторів.

Важливо:

·                    реєстрація на захід відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне
ліміту;

·                    у реєстрації на захід може бути відмовлено учасниками, які не надали про себе повних відомостей під час реєстрації на подію;

·                    подія є безкоштовною за умови підтвердження реєстрації організаторами;

·                    усі матеріали та презентації з події будуть опубліковані на сторінці
Фейсбук  за декілька днів після завершення події.

Маєте запитання? Звертайтесь до асистента проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків» Наталії Карпачової: nkarpachova@fsr.org.ua або до генерального директора Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Биковця В’ячеслава Михайловича (01601, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22, оф. 37 т/ф 044 486 38 82; 097-97-444-31; е-mail: office@smpu.kiev.ua, vyacheslav.bykovets@gmail.com, http://www.spmsppu.kiev.ua/


12 червня в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться  українсько-пакистанська  ділова зустріч.

Партнери з Пакистану виявили зацікавленість у співробітництві в таких сферах, як сільське господарство, нерухомість, харчова промисловість, текстильна галузь, медичне обладнання, туризм, автобомільні запчастини тощо.                                              

Початок заходу об 11:00. Вартість участі – 480 грн. з ПДВ.

Список пакистанської  делегації.

Синхронний переклад з англійської на українську буде забезпечено.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07, конт. особа Ольга Сухенко або ел. поштою:  oas-ier@ucci.org.ua, Анна Гусак +380955466509,

ast-ier@ucci.org.ua.

13 червня в Римi вiдбудеться італiйсько-український бiзнес-форум.

Органiзаторами форуму виступають Український союз промисловцiв i пiдприємцiв (УСПП) i Конфедерацiя iталiйської промисловостi Сопfiпdustriа.

У форумi вiзьмуть участь Степан Кубiв, Перший вiце-прем'єр-мiнiстр України – Мiнiстр економiчного розвитку i торгiвлi, Анатолiй Кiнах, Президент УСПП, Луiджi Дi Майо, Перший вiце-прем'єр-мiнiстр Iталiї, Мiнiстр економiчного розвитку, а також широке коло iталiйських пiдприємцiв.

Робота форуму буде зосереджена на найбiльш перспективних галузях українсько-iталiйської спiвпрацi, а саме: iнфраструктурі, енергетиці i енергоефективності, агропромисловості, а також iнвестицiях та фiнансових iнструментах.

Проект програми форуму.

Запрошуємо вас взяти участь в Iталiйсько-українському бiзнес-форумi i просимо зареєструватись, надiславши заповнену анкету. Реєстрацiя учасникiв є обов'язковою.

Офiцiйна урядова делегацiя зупиниться в Римi у готелi Раrсо dеi Рrinсiрi https://www.parcodeiprincipi.com

Учасники бiзнес-форуму можуть також зупинитися в цьому готелi або обрати будь-який iнший готель на свiй розсуд. УСПП готовий надати допомогу в бронюваннi готелю за запитом учасника.

УСПП також готовий надати допомогу в бронюваннi авiаквиткiв за запитом учасника.

Контактна iнформацiя: тел. (044) 536 96 42, м.т.: +38 050 3533402, е-mаil: ved3@uspp.org.ua. Контактна особа: Куцева Свiтлана Геннадiївна.


 

13 – 14 червня в м. Тбілісі (Грузія) відбудеться 10-е засідання Спільної  міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

З метою підготовки до зазначеного засідання Комісії просимо представників бізнесу Сумщини повідомити Дирекцію міжнародного співробітництва ТПП України про потенційну зацікавленість в участі в українсько-грузинському бізнес-форумі в рамках засідання зазначеної Комісії. Будемо вдячні за оперативну відповідь. Тел.: (044) 461 98 08.


 

11-14 вересня 2019 р. в Алжирі відбудеться 1-а Міжнародна виставка деревообробної промисловості «WOODEXALGERIE 2019»

АНДР запрошує українські підприємства взяти участь у зазначеному заході.

В рамках виставки, яка проходитиме під патронатом Міністерства торгівлі АНДР, будуть представлені вироби з дерева, обладнання та машини для деревообробної промисловості, інструменти тощо.

Більш детально з правилами участі та програмою заходу можна ознайомитись на сайті: woodexalgerie.com або в організаторів за тел.: +213 550 58 80 83, +213 661 58 80 83, e-mail: contact@woodexalgerie.com


 

26-28 вересня в Пакистані (м. Лахор, готель «Перл Контiнентал) відбудеться 37-а Мiжнародна вистака килимiв

Організатори виставки: Пакистанська Асоцiацiя виробникiв та експортерiв килимiв (ПАВЕК) у спiвробiтництвi з Адмiнiстрацiєю торгового розвитку Пакистану.

Контактна особа: пан Iджаз-ур-Рехман, тел.: +92 42 363 739 47; +92 42 363 662 72 Email: pcmeaa@gmail.com


  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


 

Тендер у Киргизькій Республіці

Мерія м. Бішкек (Киргизька Республіка) запрошує зацікавлені компанії взяти участь у тендері з будівництва заводу по сортуванню твердих відходів та облаштування ділянки для компостування зелених відходів.

Контакти: office312.bsw@gmail.com , +996 312 325 223

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А