СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 05.09.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


Сумська торгово-промислова палата повідомляє, що 10 жовтня 2018 року об 11.00 в приміщенні ВЦ «Іллінський», 2 поверх, зал Атріум, за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7А, відбудуться загальні збори членів Сумської торгово-промислової палати.

Проект порядку денного:

1. Про підсумки роботи Сумської ТПП за 2013-2017 р.р.    

2. Звіт Ревізійної комісії Сумської ТПП.

3. Вибори Президента Сумської ТПП.

4. Вибори Президії Cумської ТПП.

5. Вибори Ревізійної комісії.

6. Інше.

Запрошуємо представників підприємств-членів Сумської ТПП взяти участь у загальних зборах.

Реєстрація учасників зборів – з 10:30 до 11:00.

Керівник юридичної особи або фізична особа-підприємець мають право здійснювати представництво особисто. Представник має право здійснювати повноваження від імені юридичної особи/фізичної особи-підприємця за довіреністю, виданою цією юридичною особою/ФОП (зразок довіреності додається).

Із будь-якими питаннями та пропозиціями просимо з 08.00 до 16.00 звертатися до Сумської ТПП за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7А, каб. №7 або за тел.: (0542) 77-07-67, 0675429119, 050-407-22-25 чи на електронну пошту: ccisumy@gmail.com

Відповідальна особа за роботу із членами Сумської ТПП – Світлана Колодяжна.


 

11 вересня в примiщеннi ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колiзей», 4 поверх) вiдбудеться Українсько-Палестинський бiзнес-форум.

У заходi передбачається участь Надзвичайного та Повноважного Посла Палестини в Українi Др.Мохамед Аль-Асаада та представникiв профiльних Мiнiстерств. Палестинську делегацiю очолить Голова ТПП провiнцiї   Хеброн – Мохаммед-Газi Н.К.Хербавi.

Партнери з Палестини виявили зацiкавленiсть у спiвробiтництвi в таких сферах як сiльське господарство (зерновi культури, рослинна олiя, борошно, крупи), продукти харчування (заморожена продукцiя), будiвельна, деревообробна галузi, машинобудування, туризм, хiмiчна промисловість тощо.

Програма заходу передбачає пленарну частину, а також двостороннi B2B зустрiчi мiж компанiями. Список представникiв палестинської делегацiї можна знайти на сайтi ТПП України.

Початок заходу – об 11:00, реєстрацiя – з 10:30. Вартість участi у форумi – 800 грн. (включаючи ПДВ). Вартість участi для членiв ТПП – 600 грн. (включаючи ПДВ).

У разi зацiкавленостi прохання до 9 вересня п.р. заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/KYi9RL

За додатковою iнформацiєю звертайтесь до Дирекцiї мiжнародного спiвробiтництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07-08, контактні особи: Ольга Сухенко, Ганна Гусак або ел. поштою: оаs-ier@uссi.org.ua


 

12-15 вересня відбудеться офiцiйний вiзит Першого вiцe-пpeм’єp-мiнicтpa України – Мiнiстра економiчного розвитку i торгiвлi С.I.Кубiва до Республiки Португалiя (м.Лiсабон, м.Порту)

Торгово-промислова палата України продовжує пiдготовку української бiзнесової делегацiї до цієї поїздки. У рамках програми передбачаються українсько-португальський бiзнес-форум в м. Лiсабон, «круглий стiл» за участю дiлових кiл в м. Порту, ознайомчi вiзити на пiдприємства, дипломатичний прийом з нагоди Дня незалежностi України, зустрiчi з представниками Агентства з інвестицiй та зовнiшньої торгiвлi Португалiї.

Португальська сторона зацiкавлена в налагодженнi дiлових контактiв, зокрема, за такими напрямками: вiдновлювальна енергетика (сонячнi панелi); труби, колектори, насоси; борошномельні комбiнати; виноробство; ресторанне обладнання; вiдкриття українських ресторанiв у Португалiї (залучення українських рестораторiв); вихiд португальського      супермаркету      компанiї      Jеrоnimо Маrtins (Жеронiмо Мартiнс) на український ринок; будiвельнi     компанiї     (+бyдiвeльнi     матерiали)     та     компанiї, що спецiалiзуються на реконструкцiї старих будинкiв; зварювальнi технології та обладнання; туризм.

Програма перебування української бiзнесової делегацiї в Португалiї та
реєстрацiйна форма розмiщенi за посиланням:

https://ucci.org.ua/events/foreign-business-mission/torgova-misiia-do-portugaliyi-m-lisabon-m-portu

ТПП України у взаємодiї з Мiнекономрозвитку України опрацьовує перелiк португальських компанiй, якi планують взяти участь у двостороннiх заходах вiзиту. Вiдповiдну iнформацiю також буде розмiщено за вищевказаним посиланням.

Вартiсть участi у дiловiй складовiй вiзиту становить орiєнтовно 950 євро за одну особу. Вказана сума покриває проживания в готелi, страхування, переклад пiд час зустрiчей в рамках програми, зустрiч/проводи в аеропорту, перемiщення Португалiєю вiдповiдно до програми. Вартiсть перельоту орiєнтовно складає 500 євро (пiдлягає уточненню в залежностi вiд дати бронювання квиткiв). Бронювання квиткiв та готелю буде здiйснюватися через офiцiйного партнера ТА «Київський Супутник».

Просимо долучатися до цієї поїздки та повідомити про це ТПП України до 06.09.2018 р. Контактна особа: Вiкторiя Жуля, тел.: + 38 044 461 98 07.


 

21 вересня у м. Луцьку відбудеться інвестиційний бізнес-форум Волинь-Інвест 2018

Бізнес-форум об’єднає близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

Мета бізнес-форуму Волинь-Інвест 2018 – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені питанням:

- «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та    функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;

- розвитку сільського та лісового господарства;

- туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

У рамках форуму передбачається проведення виставки досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.

Захід проводиться Волинською обласною державною адміністрацією спільно з Волинською обласною радою, Волинською торгово-промисловою палатою і Луцькою міською радою.

За додатковою інформацією звертайтесь до організаційного комітету Форуму за тел.: 0332 778202, 778248, моб.: +380683906241,                                            e-mail: investinvolyn.forum@gmail.com або до Волинської ТПП за тел.: 0332 77 05 32, моб.: 050 951 52 03, email: info@vcci.com.ua 
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


Данська компанія «Scandinavian Global Advisors ApS» Д. Мату (J.L. Matu) шукає партнерів на українському будівельному ринку

З цією метою її керівництво має намір провести у першій половині вересня в Торгово-промисловій палаті України зустріч з українськими компаніями, які спеціалізуються на модульному будівництві (індустріальних будівельних системах). Це викликано тим, що будівельні компанії в Індії, Шрі-Ланці, Малайзії та ОАЕ, які є клієнтами «Scandinavian Global Advisors ApS», зацікавлені у спільних проектах за цією технологією, яка необхідна для реалізації будівельних проектів в азійських країнах.  

Довідково: данська компанія «Scandinavian Global Advisors ApS» (SGA) зареєстрована у державному реєстрі юридичних осіб Данії за № 38962949, за адресою: c/o Aumento Advokatfirma, Ny Ostergade 3, 1101 Kobenhavn K.

SGA – глобальна консалтингова компанія, є спільним підприємством данської юридичної фірми «Aumento» та індійської фірми «NDLO Business Consulting». Напрямок діяльності компанії – допомога європейським компаніям у виході на ринки Індії, Шрі-Ланки, Малайзії та ОАЕ, а також надання консультаційних послуг та супроводження транскордонного обміну технологіями, товарами та послугами тощо.

Детальна інформація за посиланням: http://www.scandinavianglobaladvisors.com/ourteam.html

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А