СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 11.10.2017 р. :

Виставки, конференції, інші заходи18 жовтня о 10:00 у конференц-залі виставкового центру «Іллінський», (м. Суми, вул. Іллінська, 7А, 2 поверх) в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», який здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Сумська ТПП запрошує на семінар-обговорення, присвячений темі: «Спрощення процедур торгівлі».

У програмі заходу:

1) презентація «Спрощення процедур торгівлі в Україні: оцінки та очікування бізнесу»;

2) ознайомлення із процедурами спрощення міжнародної торгівлі та доступу до інформації, інструментами торговельного захисту в рамках Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі та Угоди про вільну торгівлю з ЄС.

3) обговорення найефективніших шляхів встановлення діалогу із владою та захисту інтересів підприємців у питаннях спрощення торгівлі.

Спікери форуму: Андрій Бутін, старший науковий співробітник ІЕД, експерт проекту; Олександр Крініцин, науковий співробітник ІЕД, експерт проекту.

Семінар розрахований на керівників бізнесу, представників юридичних відділів підприємств, працівників, відповідальних за здійснення зовнішньоекономічної торгівлі.

Реєстрація з 09:30 – до 10:00. Вхід вільний. 

Для запису на семінар просимо до 13.10.2017 зареєструватися за тел. (0542) 77-07-67, 066-055-40-66 або повідомленням на е-mail: ves2@cci.sumy.ua


 

17 жовтня 2017 року в ТПП України (адреса: вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колiзей», 4-й поверх) в рамках державного вiзиту Президента Республiки Мальта М. Л. Колейро Прека до України вiдбудеться Українсько-Мальтiйський бiзнес-форум.

Мальтiйська сторона зацiкавлена у направленнi для участi у Форумi делегацiї у складi урядовцiв, керiвництва профiльних державних агенцiй та асоцiацiй, а також пiдприємств Мальти.

Спiворганiзаторами заходу виступають ТПП України та ТПП Республiки Мальта за пiдтримки Посольства України в Iталiйськiй Республiцi, Мiнiстерства економiчного розвитку i торгiвлi України, Мiнiстерства закордонних справ України.

Програма заходу включає пленарну частину, у якiй будуть висвiтленi стан, перспективи та прiоритетнi напрямки українсько-мальтiйського економiчного та iнвестицiйного спiвробiтництва, умови та переваги ведення бiзнесу в Українi та Мальтi. За програмою пiд час Форуму також вiдбудуться B2B переговори мiж представниками дiлових кiл України та Мальти.

Початок заходу – о 12.00, початок реєстрацiї – з 11.00 (у зв'язку з особливим режимом пропуску усiм учасникам обов'язково мати при собi паспорт).

Запрошуємо до участi у згаданому заходi.

У разi зацiкавленостi прохання до 13 жовтня ц.р. заповнити анкету-заявку на сайтi ТПП України (ucci.org.ua). Якщо вiд одного пiдприємства буде декiлька учасникiв, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

За додатковою iнформацiєю прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07, e-mail: isа-iрrg@uссi.org.ua , mеm-iеr@uссi.org.ua


 

Увага! Змінена дата проведення бізнес-форуму «TIRANA BUSINESS MATCHING».

26-27 жовтня в м. Тірана (Албанія) відбудеться бізнес- форум «TIRANA BUSINESS MATCHING», організатором якого виступає Торгово- промислова палата Тірани. Раніше захід був запланований на 28-29 вересня.

Робоча мова бізнес-форуму – англійська.

Вартість участі для іноземних компаній – 900 ЄВРО. Захід проводиться у рамках Європейської мережі підприємництва (EEN).
Деталі – за посиланням: https://www.b2match.eu/tiranabusinessmatching2017


 

24-27 жовтня Посольство України в Лiванськiй Республiцi разом з Торгово-промисловою палатою Лiвану проведуть в Лiванi українсько-лiванський бiзнес-форум.

Порядок денний форуму передбачає проведення трьох окремих заходiв на базi основних мiст Лiвану – Бейрут, Трiполi та Сайда за такими напрямами: сiльське господарство, продовольство, iнвестиції в економiку України, експорт металопродукцiї, альтернативнi джерела енергетики тощо.

Вилiт української делегацiї вiдбудеться 24 жовтня 2017 р. рейсом авiакомпанiї UМ Air (аеропорт Жуляни, прямий рейс до Бейруту), повернення у п’ятницю, 27 жовтня. Авiакомпанiя UМ Air надаватиме знижки на квитки для учасникiв заходу. Учасники форуму проживатимуть у готелi «Кеmрinski Summеrlаnd Ноtеl&Rеsоrt» (вартiсть номера орiєнтовно 175 дол. США).

Звертаємо уваrу на те, що наявнiсть у паспортi вiзи Iзраїлю або помiток про перетин кордону цiєї країни є пiдставою для заборони в'їзду до Лiвану.

Контактна особа Посольства України в Лiванськiй Республiцi – Олександра Вдовина, тел.: (961) 592-19-75, е-mаil: oleksandr.vdown@mfa.gov.ua


 

31 жовтня в Києвi на базi Торгово-промислової палати України буде проведено семiнар «Можливостi інтернету для бiзнесу».

Захід органiзований компанiєю «Gооglе-Україна» та Комiтетом електронних комунiкацiй при ТПП України. Семiнар проводиться в рамках кампанiї цифрового перетворення України, яку Google зараз здiйснює в Києвi та розрахований на пiдприємцiв малого і середнього бiзнесу, якi лише почали просувати свiй бiзнес в Iнтернетi або планують розпочати це найближчим часом.

Основними питаннями будуть:


 • як знаходити нових клiєнтiв за допомогою Iнтернету;

 • як вiдстежувати ефективнiсть рекламних он-лайн-кампанiй;

 • якi iнструменти iнтернет-маркетингу пiдходять саме вашому бiзнесу.

Крiм   того,   учасникам   буде   надано   можливiсть   отримати консультацiю провiдних маркетингових агентств, обговорити можливi стратегiї   просування вашого бізнесу он-лайн на прикладі історій успіху та протестувати свій сайт для визначення його ефективностi.

Участь безкоштовна. Кiлькiсть мiсць обмежена. Реєстрацiя учасникiв на сайтi https://ucci.org.ua


 

16-19 листопада в м. Гандi Нагар, штат Гуджрат (Iндiя)вiдбудеться 2-a Мiжнародна виставково-керамiчна експозицiя та Caммiт-2017.

Експо органiзовується асоцiацiями керамiки Морбi (МСА) разом з Octagon Communications Private Ltd, Гуджрат. Морбi це керамiчнi асоцiацiї, що є другим за розміром керамiчним кластером у свiтi.

Для отримання додаткової iнформацiї про подiю, необхiдно зв'язатися з паном Сандiпом Пателем, виконавчим директором Vibrant Ceramics-2017 та Octagon Communications Pvt. Ltd (е-mail: ceo@vibrantceramics.com ).


 

7-9 листопада в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудуться галузеві виставки AQUA UKRAINE, КомунТех, ДорТехЕкспо, Енергоефективність. Відновлювана енергетика, ЄвроБудЕкспо, Екологія підприємства.

На експозиції будуть представлені:

 • насоси, труби, фільтри, обладнання для очищення стічних вод, контрольно-вимірювальні прилади, ємності для зберігання і транспортування води;

 • сонячні колектори, котли, теплові насоси, альтернативні види палива;

 • енергоефективне освітлення;

 • послуги в сфері гідроенергетики;

 • комунальна та дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, обладнання;

 • технічні засоби організації дорожнього руху;

 • продукція та послуги в сфері управління відходами;

 • будівельні матеріали та конструкції, ліфтове обладнання;

 • технології утилізації, переробки промислових та небезпечних відходів, поводження з радіологічними відходами, екологічний та радіаційний моніторинг;

 • електромобілі, зарядні станції, екотранспорт для спорту та відпочинку

Серед заходів ділової програми – науково-практичні конференції, семінари, «круглі столи», присвячені вирішенню питань очищення питних та стічних вод, розвитку житлово-комунального господарства столиці, удосконалення системи управління житловим господарством, розвитку централізованого теплопостачання, стратегічного планування у сфері поводження з відходами тощо.

Телефони організаторів: (044) 201-11-59, 201-11-54, 201-11-66

www.iec-expo.com.ua


 

28-29 листопада 2017 року у Грузiї проходитиме Тбiлiський форум «Один пояс, один шлях» пiд патронатом прем'єр-мiнiстра Грузiї Георгiя Квiрiкашвiлi.

Форум побудований на мiсiї «Тбiлiського форуму Шовкового шляху», який вiдбувся у 2015 роцi, щоб слугувати платформою для дiалогу державного та приватного секторiв.

Цього року Форум очікує прийняти понад 1000 полiтичних лiдерiв, дипломатiв, експертiв, представникiв мiжнародних органiзацiй та бiзнесу для обговорення факторiв, що визначають регiональну та глобальну торгiвлю, включаючи сприяння торгiвлi, можливостi електронної комерцiї та цифрового пiдключення, транспортну iнфраструктуру та енергетичний сектор. 28-29 листопада Форум також пропонує компанiям взяти участь у B2B-зycтpiчax (29 листопада) з метою пошуку партнерiв, обмiну досвiдом та знаннями.

Детальна iнформацiя щодо форуму та реєстрацiя доступна на офiцiйному сайтi: http://www.tbilisibrf.gov.ge/
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери

   

Косметична компанія з Канади шукає партнерів в Україні

Міжнародна канадська компанія Cellex-C є виробником високоякісної анти-вікової косметики преміум класу, в основу якої входить вітамін  С. Наразі  компанія розширює бізнес і шукає дистриб'юторів в Україні. 

Цільова аудиторія компанії – салони, СПА, косметологічні клініки. 

Продукція Cellex-C користується гарною репутацією, компанія вже  25 років  працює на ринку Канади. Cellex-C також ефективний при догляді  за  шкірою  після лазерної терапії. Ознайомитись з продукцією компанії Cellex-C  можна  на сайті: http://cellex-c.com

Контактна особа:Alla Zhalii, International Sales Development Cellex-C  Interna-

tional Inc.
Phone: 416-975-2662 ext. 23,

E-mail: azhalii@cellex-c.com
Website: www.cellex-c.com/
 


 

Компанія «Consulting Integrated» запрошує до участі в довгостроковому проекті з підтримки експорту виробників харчової продукції до Японії.

Проект розрахований на виробників ягід, меду, горіхів, кондитерських виро-
бів, мінеральної води, пива,консервації та молочних продуктів, що є потен-
ційними експортерами або вже експортують свою продукцію за кордон та має на меті посприяти у налагодженні контактів.

Проект «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» має декілька складо-вих та розрахований на 3 роки. За цей час планується вивести на японський
ринок 10 українських компаній. Для реалізації цього амбітного завдання розроблено план заходів та набір послуг, спрямованих на забезпечення кращої підготовки виробників до продаж та збільшення їх шансів на успіх.

Контактна особа «Consulting Integrated» – Віктор Бобко,
e-mail: vbobko@consultingintegrated.com.
Про наміри співпраці просимо повідомити Сумську ТПП


 

ЗАТ «Завод Промбудіндустрія» є виробником теплообмінників пластинчастих, насосів циркуляційних та іншої сантехнічної продукції, що дозволяє виготовляти блокові теплові пункти, призначені для забезпечення теплом і гарячою водою житлових, виробничих та адміністративних будівель.

Використання цього устаткування дозволяє підприємствам і організаціям знизити споживання тепла на 37% у виробничих і громадських будівлях і на 12% – у житлових.

На підприємстві здійснюється повний цикл виробництва теплообмінників пластинчастих шести типорозмірів, що дозволяє повністю забезпечувати комплектацію теплових вузлів із тепловими навантаженнями до 15Гкал/год.

ЗАТ «Завод Промбудіндустрія» має необхідне обладнання для виконання всього комплексу робіт з виготовлення металоконструкцій, механічної обробки деталей різної конфігурації, штампувальних і зварювальних робіт, а також фарбування деталей і виробів.

Детальніше з послугами підприємства і каталогом продукції можна ознайомитися за посиланням: http://zavodpsi.com

Контакти: 220075, м. Мінськ, вул. Селицька, 17

(+375 17) 223-75-63, (+375 17) 223-75-06, 344-10-62, 344-86-61,

(+375 29) 602-66-94, 625-84-34, 755-45-38

info@zavodpsi.com


 

У рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка приватизації», що фінансується за рахунок коштів Світового банку, в Республіці Білорусь реалізується пілотний інвестиційний проект з приватизації ВАТ «Київський маргариновий завод».

Суть проекту – залучення на державні підприємства стратегічних інвесторів шляхом проведення тендерів відповідно до міжнародних стандартів та процедур.

Повноваженнями щодо роботи зі стратегічними інвесторами наділена Державна установа «Національне агентство інвестицій і приватизації» спільно з консультативним консорціумом компаній в складі Маттіг Менеджмент Партнерс (Австрія) і ТОВ «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і Партнери» (Білорусь).

З додатковою інформацією про ВАТ «Київський маргариновий завод» можна ознайомитися на сайті ГУ «Національне агентство інвестицій і приватизації» за посиланням:

http://www.investinbelarus.by/upload/MMP_Teaser_2017_RU.pdf

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А