СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 21.03.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


23-24 березня у Виставковому центрi «Iллiнський» (м. Суми, вул. Iллiнська, 7A) Сумська торгово-промислова палата проведе спецiалiзовану виставку «Aбiтypiєнт-2018»

Виставка «Aбiтypiєнт-2018» є масштабною презентацiєю ринку освiтнiх послуг. Вона об'єднає провiднi навчальнi заклади областi, України, бiзнес-школи, навчальнi центри. У попередні роки виставка отримала багато позитивних вiдгукiв вiд експонентiв та вiдвiдувачiв, на ній побували випускники шкiл м. Суми та Сумської областi.

Участь у виставці дозволить презентувати Ваш навчальний заклад серед молодi, що прагне здобути якiсну освiту, а майбутнім абітурієнтам та їх батькам – зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Про вашу участь просимо повiдомити контактнiй особi Дворнику Роману Сергiйовичу на електронну адресу: expo@cci.sumу.ua або за телефонами: 0664402866, (0542)61-09-25, (0542)61-09-45.

Запрошуємо взяти участь та відвідати спецiалiзовану освiтню виставку «Aбiтypiєнт-2018».


2 квітня о 15:00 у конференц-залі виставкового центру «Іллінський», м. Суми, вул. Іллінська, 7А, пропонуємо членам Сумської ТПП взяти участь у бізнес-грі «Cash flow»

«Cash flow» являє собою фінансовий практикум грамотного поводження з фінансами. Гру проводить фахівець, який забезпечує індивідуальну роботу з кожним учасником, розбір незрозумілих ситуацій.

У легкій ігровій формі Ви застосовуватимете ринкові фінансові інструменти, витрачаючи та вкладаючи несправжні кошти. Втім, отриманий досвід зможете використати у реальному щоденному інвестуванні.

Захід відбуватиметься у неформальній обстановці. З метою сприяння підприємницькій комунікації до участі допускаються лише члени Сумської ТПП.

Бізнес-гра адаптована до фінансових реалій сьогодення, побудована на реальних фінансових інструментах та механізмах, враховує наявні ціни, зарплати та менталітет громадян. Призначенням гри є розвиток правильного поводження з коштами, розрахунку вигоди фінансових операцій для учасників незалежно від їх освіти та спеціалізації.

У процесі гри кожний учасник:

підвищить навички грамотного розподілення та обліку грошових потоків;

отримає практичні навички примноження фінансів;

познайомиться з принципами досягнення фінансового успіху та підтримання добробуту.

Захід розрахований на керівників та власників бізнесу-членів Сумської ТПП, менеджерів та керівних посадових осіб підприємств.

У день проведення заходу можлива організація корпоративних змагань працівників підприємств за окремими столами, що поліпшить як зв’язки працівників між собою, так і їх фінансову грамотність.

Вартість участі – 420 грн. з ПДВ з 1 учасника,

Для запису на бізнес-гру просимо до 30.03.2018р. зареєструватися за тел.: (0542) 77-07-67, 066-055-40-66, 0675429119 або на е-mail: ves2@cci.sumy.ua (кількість місць обмежена).

Учасники мають оплатити участь до 02.04.2018.


 

23 березня ц.р. у Торгово-промисловiй палатi України (вул. Велика Житомирська, 33, кiмната 101, 1-й поверх) вiдбудуться загальнi збори членiв української частини Українсько-Туркменської дiлової ради (УТДР) за участю пiдприємств і компанiй України, зацiкавлених у     налагодженi/розвитку спiвробiтництва з туркменськими партнерами.

Пiд час засiдання планується розглянути деякi аспекти поточної та перспективної дiяльностi Ради, зокрема, щодо створення та практичної дiяльності Торгових домiв в Українi та Туркменiстанi з метою пiдготовки пропозицiй/ матерiалiв до спiльного засiдання УТДР, яке планується провести в рамках п'ятого засiдання Спiльної мiжурядової Українсько-Туркменської комiсiї з питань торговельно-економiчного та культурно-гуманiтарного спiвробiтництва.

У ходi зустрiчi в контекстi проголошеного року «Туркменiстан – серце Великого Шовкового шляху» з презентацiєю можливостей i ролi Туркменiстану в розвитку мiжнародного транзитно-транспортного спiвробiтництва з Україною та країнами ЄС виступить Почесний гiсть УТДР, Надзвичайний i Повноважний Посол Туркменiстану в Українi пан Нурберди Аманмурадов.

Також планується проведення презентацiї машинобудiвних пiдприємств газового i нафтохiмiчного сектору, виступи експертiв з логiстики i представникiв профiльних бізнес-асоцiацiй.

Початок засiдання – об 11.00, реєстрацiя – з 10.00.

Вартiсть участi в засiданнi складає 360 грн., для пiдприємств-членiв ТПП України та членiв УТДР – 240 грн. (включаючи ПДВ).

У разі зацікавленності просимо надiслати на електронну адресу: mеm-ier@ucci.org.ua таку iнформацiю: назва компанiї/пiдприємства, сфера дiяльностi пiдприємства, ПІБ представника, посада, тел., електронна адреса, веб-сторiнка, код ЄДРПОУ.

Попередня реєстрацiя є обов'язковою.

Довiдкова iнформацiя за телефоном: +38 (044) 461-98-07 (Дирекцiя мiжнародного спiвробiтництва).


 

10 квiтня 2018 року в ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, 4 поверх, конференц-зала «Колiзей») вiдбудеться засiдання української частини Українсько-Саудiвської дiлової ради та презентація торговельно-економiчного спiвробiтництва України і Королiвства Саудiвська Аравiя

Планується участь у заході Надзвичайного i Повноважного Посла Королiвства Саудiвська Аравiя в Українi пана Джудiя Аль-Хазала. У рамках презентацiї передбачається розглянути широкий спектр спiвробiтництва з Саудiвською Аравiєю в таких галузях як нафтогазова, лiтакобудування, суднобудування та судноремонт, фармацевтична та хiмiчна промисловiсть, виробництво сталi, а також сiльське господарство.

Початок заходу – об 11:00, початок реєстрацiї – з 10:30.

Вартiсть участi у презентацiї складає 600 грн., для пiдприємств-членiв ТПП України – 480 грн. (включаючи ПДВ).

У разi зацікавленості просимо заповнити анкету-заявку на сайтi ТПП України: https://ucci.org.ua. Якщо вiд одного пiдприємства буде декiлька учасникiв, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

За додатковою iнформацiєю звертайтеся до Дирекцiї мiжнародного спiвробiтництва: тел..: +38 (044) 461-98-07, e-mail: mеm-ier@ucci.org.ua bеа-ier@ucci.org.ua


 

11-12 квiтня 2018 року в м. Анкара в рамках 11-го засiдання Мiжурядової українсько-турецької комiсiї з питань торговельно-економiчного спiвробiтництва відбудеться українсько-турецький бiзнес-форум

Українську делегацiю очолюватиме перший вiце-прем'єр-мiнiстр України – мiнiстр економiчного розвитку i торгiвлi України С.I. Кубiв, до складу делегацiї увiйдуть представники керiвництва мiнiстерств, вiдомств України. Передбачається участь дiлової делегацiї вiд ТПП України, яку очолить президент Геннадій Чижиков.

Пiдбiр учасникiв форуму вiд турецької сторони вiдбуватиметься вiдповiдно до складу української делегацiї.

У разi виявлення зацiкавленостi щодо участi у заходi, просимо повідомити про це ТПП України. Контактна особа: Вiра Кузнецова, дирекцiя мiжнародного спiвробiтництва (044) 461 98 07, 067 233 47 50, vаk-iеr@uссi.оrg.uа

  AA

 

24 квітня о 10:00 в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, зал 101, «CHAMBER MEDIA») відбудеться «круглий стіл»: «Експортувати до Франції: шляхи та ключі до успіху»

Захід організовує комітет підприємців АПК при ТПП України за підтримки Sutralis (Франція), IMEXBURO (Україна).

Місце проведення «круглого столу» обране не випадково. Франція – один з найбільших та найплатоспроможніших ринків Європи, один з двигунів європейської економіки, країна величезних можливостей для українських виробників продовольства, які на сьогодні не використовуються в повному обсязі. Французький ринок характеризується високою культурою споживання, стійкими традиціями та сильною конкуренцією, як з боку численних місцевих виробників, так і з боку інших іноземних постачальників. З іншого боку, вихід на цей ринок для багатьох українських виробників пов’язаний з певними труднощами.

«Круглий стіл» покликаний стати своєрідним «майстер-класом» для вітчизняних експортерів сільськогосподарської та харчової продукції, який дозволить отримати відповіді на запитання:

·        Як працює ринок харчових продуктів у Франції?

·        Для якої продукції є місце на полицях французьких супермаркетів?

·        Як знайти партнера у Франції?

·        Як отримати необхідні сертифікати?

·        Яку маркетингову стратегію обрати?

·        Як побудувати довгострокові партнерські відносини?

Ключові спікери: Філіпп Демаре (Philippe Desmarest), засновник та генеральний директор компанії Sutralis, (спеціалізується на супроводі іноземних брендів харчових продуктів у мережі французького рітейлу. 12 років на ринку та понад 400 брендів з усього світу, які знайшли своє місце серед французьких споживачів завдяки Sutralis). Ніколя Перен (Nicolas Perrin), радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні. Антуан Лемер, директор із закупівель Ашан Україна, Дмитро Кушнір, IMEXBURО.

Для виробників та експортерів харчових продуктів участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації на захід потрібно зв'язатися з Олександрою Коваленко: (044) 584 28 31, kat-bsd@ucci.org.ua.                                                    

За додатковою інформацією та з питань індивідуальних консультацій з Філіппом Демаре (Philippe Desmarest) звертайтесь до Олега Юхновського: (044) 583 50 69, u-ol@ucci.org.ua; Дмитра Кушніра (IMEXBURO), dk@imexburo.com

Акредитація ЗМІ за тел.: (044) 584-28-36, press@ucci.org.ua


 

8-13 травня 2018 р. в Алжирi пiд патронатом Президента АНДР вiдбудеться 51-ий мiжнародний алжирський ярмарок «FIА 2018»

Зазначений ярмарок є одним із найбiльших щорiчних виставкових заходiв, що проводяться в АНДР протягом року.

З правилами участi та програмою заходу можна ознайомитися на Інтернет-    сайтi: www.fia.safex.com, http://www.safex.dz або в органiзаторів:

тел.: +213 21 21 01 25 27 29 40 або e-mail: fia2018@safex.dz


 

10-11 травня у Польщі відбудеться VIII Мiжнародний форум «День Українського Бiзнесу в Польщi»

Перший день форуму 10 травня проходитиме у Варшавi, другий – 11 травня у Гданську.

Пiд час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економiчного спiвробiтництва, зокрема перспективи iнвестування польського бiзнесу в українську економiку, можливостi збiльшення товарообiгу мiж країнами, питання iнновацiйного i регiонального розвитку, будiвельної галузi, розвитку вiдновлювальної енергетики та енергозбереження, новi можливостi для розвитку транспорту та iнфраструктури, перспективи розвитку внутрiшнього водного i морського транспорту, портової iнфраструктури, суднобудiвної промисловостi та багато iнших.

Контактна особа: Олена Вакулiк, тел.: +380 (44) 238 09 44,

e-mail: office@ukrbizpol.org
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


   

20-24 березня у місті Конья (Турецька Республіка) відбудеться «Мiжнародний торговий ярмарок сiльськогосподарської технiки»

Представники українських профiльних установ та органiзацiй запрошуються турецькою стороною здiйснити ознайомчий вiзит до м. Конья та взяти участь у ярмарку та у бiзнес-зустрiчах у форматi «B2B», які заплановані на 21-22 березня.

Органiзатори заходу зазначають, що участь у цьогорiчному ярмарку дозволить українським компанiям встановити контакти iз виробниками сiльськогосподарської механiзованої технiки не лише з Туреччини, а й з країн Близького Сходу, Африки та Балканського регiону.

Слiд зазначити, що приймаючою стороною на вiдповiдних умовах передбачається оплата витрат представникiв iноземних компанiй в м. Конья пiд час їх участi у зазначених заходах.

Для отримання детальної iнформацiї щодо умов участi пропонується звертатись до органiзаторiв заходу: тел. +90 332 248 93 51, електронна пошта: kso@kso.org.tr


 

Республіка Таджикистан пропонує українським партнерам співпрацю за такими напрямками:

 • постачання гiдроенергетичного обладнання для ГЕС Таджикистану з метою їх спорудження, модернiзацiї та ремонту;
 • участь у постачаннi матерiалiв i обладнання, необхiдних для будiвництва ЛЕП CASA-1000 в РТ;
 • постачання сонячних електростанцiй для потреб РТ;
 • постачання гiрничого обладнання на ринок РТ, навчання таджицьких гiрникiв з розробки пiдземних родовищ вугiлля;
 • постачання на таджицький ринок продукцiї ПАТ «Крюкiвський вагонобудiвний завод», «Азовважмаш», «АвтоКрАЗ»;
 • створення спiльних пiдприємств зi збирання та виробництва трансформаторiв, екскаваторiв, тролейбусiв i запчастин для них;
 • створення на територiї вiльної економічної зони «Сугд» спiльного пiдприємства зi збирання тракторiв ВО «Пiвденмаш», а на територiї вiльної економiчної зони «Дангара» спiльного пiдприємства зi збирання тракторiв Харкiвського тракторного заводу;
 • вiдновлення прямого авiасполучення за маршрутом «Київ-Душанбе-Київ»;
 • створення спiльних пiдприємств з виробництва цукру, макаронних виробiв, овочевої та м'ясомолочної продукцiї;
 • створення сучасних птахофабрик на території РТ;
 • органiзацiя нацiональних стендiв у рамках мiжнародних ярмаркiв i галузевих виставок України у РТ;
 • навчання таджицької молодi у ВНЗ України;
 • постачання українських лiкiв i лiкарських препаратiв на ринок РТ;
 • проведення стажування таджицьких лiкарiв у медичних навчальних закладах України;
проведення Днiв культури РТ в Українi.

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А