СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 13.11.2019 р.

Виставки, конференції, інші заходи


Сумська торгово-промислова палата запрошує промислові підприємства регіону долучитись до регіональної дискусії промисловців Сумської області, яка відбудеться 14 листопада в рамках Другого українського індустріального тижня (ДУІТ), який проводиться в регіонах України, з метою стимулювання використання сучасних підходів до підвищення конкурентоспроможності вітчизняних промислових підприємств

Місце проведення – ВЦ «Іллінський» Сумської ТПП (за адресою: місто Суми, вул. Іллінська, 7-а), 2 поверх, конференц-зал «Атріум».

Дискусії будуть сфокусовані на таких пріоритетних напрямках індустріальної трансформації:
1) цифрова трансформація промисловості;

2) смартспеціалізація, кластеризація та індустріальні парки;

3) ресурсоефективність виробництва і циркуляційна економіка;

4) стимулювання експорту.


Сумська ТПП звертається до підприємств регіону із пропозицією виступити із презентацією свого досвіду (своїх досягнень) в одному із чотирьох пріоритетних напрямках індустріальної трансформації.

Просимо повідомити про вашу участь та звертатися з організаційних питань на електронну пошту: ves1@cci.sumy.ua або за телефонами: (0542) 77-07-67, 067-542-91-19, 050-407-22-25

Проєкт програми регіональної дискусії промисловців Сумської області в рамках Другого українського індустріального тижня.

19 листопада в рамках офіційного візиту Прем'єр-Міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну за підтримки Посольства ЧР в Україні та Чеської торгової палати в ТПП України відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум

Чеську бізнес-делегацію в рамках означеного візиту, до якої входять представники різних секторів економіки, очолює президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі. Очікується, що Прем'єр-міністр Чеської Республіки та Прем'єр-міністр України, інші високопосадовці особисто відкриють бізнес-форум та привітають його учасників.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В перемовини між представниками ділових кіл України та Чехії.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені в налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою.

Наразі Чехія є високорозвиненою та успішною європейською країною з динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських та світових ринках. Україна входить до 20 найбільших торговельних партнерів Чехії і займає четверте місце у рейтингу країн, що не входять до ЄС. Обсяг двосторонньої торгівлі у минулому році перевищив 2 млрд. дол. і надалі демонструє позитивну динаміку.

До пріоритетних напрямків українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективніть та енергозбереження, транспорт, логістика, сільське господарство та сфера ВПК.

Робочі мови заходу – українська, чеська та англійська, переклад забезпечується.

Дата проведення: 19 листопада 2019 р., 10.00. (час може уточнюватись)

Місце проведення: ТПП України, Гранд-Хол (Київ, вул. Велика Житомирська, 33)

Вартість участі: 480 грн. (у т.ч. ПДВ), для підприємств – членів ТПП України – 360 грн.

Програма: детальна програма заходу буде оголошена найближчим часом.

Спонсорство: для компаній, які прагнуть підвищити свою пізнаваність та презентувати на Форумі свій бренд, пропонується виступити партнером заходу.

Ознайомитись зі списком чеських компаній, спонсорським пакетом та зареєструватися для участі у Форумі (не пізніше 15.11.2019р.) можна на сайті ТПП України:

https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-cheskii-biznes-forum-1

19 – 22 листопада в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудеться XVIII Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
- Металообробка (металообробні технології, обладнання)
- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
- Гідравліка. Пневматика
- Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
- УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
- Підйомно‑транспортне, складське обладнання
- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Контакти: тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58

e-mail: lilia@iec-expo.com.ua, alexk@iec-expo.com.ua
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


Компанія «БУДСФЕРА», м. Дніпро, пропонує матеріали та комплектуючі для покрівлі й фасаду

Прийом замовлень та консультації за тел.: 098 942 33 89, 066 942 33 89,   на

e-mail: stroisfera.office@gmail.com чи на сайті: https://stroisfera.in.ua

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А