СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА






В этом разделе:



Состав Третейского суда

СПИСОК ТРЕТЕЙСЬКИХ СУДДІВ

ПОСТІЙНО ДІЮЧОГО ТРЕТЕЙСЬКОГО СУДУ

ПРИ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ПАЛАТІ

УКРАЇНИ

Затверджено рішенням Президії Сумської Торгово-промислової палати від 18 березня 2005 року, протокол № 106

  1. Авдєєв Євген Миколайович

Народився 27.03.1964 р.

У 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, отримав спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 24 роки, стаж роботи за спеціальністю – 7 років.

Юрист адвокатської компанії “Юрком”

Місце проживання - м. Суми.

  1. Грачов Анатолій Миколайович

Народився 30.05.1964 р.

У 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, отримав спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 24 роки, стаж роботи за спеціальністю – 7 років.

Сумська обласна колегія адвокатів, адвокат.

Місце проживання - м. Суми.

3. Давидко Ігор Анатолійович

Народився 15.09.1967 р.

У 1993 році закінчив Національну юридичну академію ім.. Ярослава Мудрого, отримав спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 21 рік, стаж роботи за спеціальністю – 12 років.

Підприємець. Вид діяльності – юридична практика.

Місце проживання - м. Суми.

4. Дяков Анатолій Миколайович

Народився 08.04.1957 р.

У 1983 році закінчив Волгоградську вищу слідчу школу, отримав спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 30 років, стаж роботи за спеціальністю – 22 роки.

Адвокат адвокатської компанії “Юрком”

Місце проживання – м. Суми.

5. Івченко Лариса Василівна

Народилася 27.11.1941 р.

У 1969 р. закінчила СФ ХПІ, отримала спеціальність “інженер – механік”

У 1974 р. закінчила МЦІПК, отримала спеціальність “патентознавець”

Загальний стаж роботи – 36 років, стаж роботи за спеціальністю – 31 рік

Патентний повірений України № 39.

Місце проживання – м. Суми.

6. Козін Дмитро Васильович

Народився 30.09. 1963 р.

У 1996 році закінчив Київський державний університет ім.. Т.Г. Шевченка, отримав спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 24 роки, стаж роботи за спеціальністю – 9 років.

Арбітражний керуючий.

Місце проживання - м. Суми.

7. Красноруцький Віктор Іванович

Народився 26.11.1967 р.

У 1983 році закінчив Сумський сільськогосподарський інститут, отримав спеціальність “економіст”

Загальний стаж роботи – 20 років, стаж роботи за спеціальністю – 12 років.

Судовий економічний експерт.

Місце проживання - м. Суми.

  1. Мацик Яна Василівна

Народилася 10.05.1980 р.

У 2002 році закінчила Національний університет внутрішніх справ, отримала спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 8 років, стаж роботи за спеціальністю – 3 роки.

Начальник юридичного відділу ТОВ “ЕПЛ Менеджмент”

Місце проживання - м. Суми.

  1. Митрофанський Василь Степанович

Народився 15.11.1960 р.

У 1998 році закінчив Іркутську державну економічну академію, отримав спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 25 років, стаж роботи за спеціальністю – 7 років.

Начальник юридичного відділу ВАТ “Сумихімпром”

Місце проживання - м. Суми.

  1. Потьомкіна Тамара Аркадіївна

Народилася 11.03.1949 р.

У 1973 р. закінчила Харківський юридичний інститут ім.. Дзержинського

отримала спеціальність ”правознавство”

загальний стаж роботи – 39 років, стаж роботи за спеціальністю – 32 роки

Голова Сумської обласної колегії адвокатів.

Місце проживання - м. Суми.

  1. Тихонков Ігор Анатолійович

Народився 15.10.1963 р.

У 1999 році закінчив Київський державний університет ім.. Т.Г. Шевченка, отримав спеціальність “правознавство”

Загальний стаж роботи – 24 роки, стаж роботи за спеціальністю – 6 років.

Заступник директора – начальник юридичного відділу ТОВ “Фокстрот”

Місце проживання - м. Суми.

  1. Фадєєв Андрій Миколайович

Народився 19.09.1961 р.

У 1983 році закінчив Ярославське вище фінансове училище, отримав спеціальність “економіка і фінанси”

Загальний стаж роботи – 24 роки, стаж роботи за спеціальністю – 22 роки.

Аудитор

Місце проживання - м. Суми.

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А