СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Розміщення реклами в журналі Сумської торгово-промислової палати “Ділові новини”
Дата публикации: 14.01.2014 12:01:00
E-mail: z-ved@cci.sumy.ua
Сайт: cci.sumy.ua
Телефон: (0542) 770-739


 

Шановні партнери!

“Хто володіє інформацією...- той володіє світом...”

Сумська торгово-промислова палата виражає Вам свою повагу і звертається з пропозицією про розміщення в журналі Палати “Ділові новини” (“ДН”) інформаційно-рекламних та іміджевих матеріалів про Ваше підприємство, організацію, товари чи послуги.

Цільова аудиторія журналу «ДН» - керівники і топ-менеджери великих підприємств, органів влади, а також бізнесмени і підприємці середнього і малого бізнесу, представники неурядових організацій. “Ділові новини” - інформаційна платформа, місією якої є створення умов та практичне сприяння своєчасному обміну комерційними даними між потенційними партнерами.

«ДН» публікує: іміджеву та рекламну інформацію, комерційні пропозиції українських та іноземних фірм, висвітлює зміни у національній та зарубіжній законодавчій базі, що регламентує “правила гри” для бізнесу на зовнішніх та внутрішньому ринках.

В журналі можна знайти аналітичні огляди й прогнози фахівців, інтерв’ю з керівниками вітчизняних і зарубіжних компаній, інформацію про події в культурному та суспільному житті Сумщини та України в цілому.

Розповсюдження «ДН»: члени Палати і партнери, підприємства міста Суми та Сумської області, посольства, торговельні місії України за кордоном, іноземні дипломатичні представництва в Україні, торгові палати в Польщі, Угорщині, Словаччині, Німеччині, продаж через мережу Укрпошти. “ДН” отримують всі регіональні палати та Торгово-промислова палата України.

В друкованому та електронному вигляді (www.cci.sumy.ua) з інформацією журналу “Ділові новини” мають можливість ознайомитися: керівники великого, середнього і малого бізнесу, експерти, наукові співробітники, представники недержавних організацій в Україні та за кордоном.


Розцінки із розміщення друкованих матеріалів

інформаційного змісту у журналі ДН без ПДВ

1 стор.кольорова (400 кв.см)

1500,00 грн.

1 стор. ч/б (400 кв.см)

1000,00 грн.

РЕКЛАМА  НА  ОБКЛАДИНКАХ   ЖУРНАЛУ - на договірних засадах


Сумська ТПП орієнтована на постійне співробітництво з нашими партнерами. Ми дотримуємося гнучкої цінової політики і готові обговорювати побажання наших клієнтів.

Контактний телефон: (0542) 770-739,
е-mail: z-ved@cci.sumy.ua

Вернуться к списку предложений
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А