СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Адвокатське об’єднання «Національна адвокатська компанія»
Адвокатське об’єднання «Національна адвокатська компанія» Дата публикации: 18.03.2015 16:42:00


Шановні   партнери !

Україна впевнено крокує до Європейської Співдружності, суспільство та бізнес впроваджує загальноєвропейські правила життєдіяльності.
Загальновідомо, в Європі без консультацій із адвокатом не ухвалюється жодне важливе рішення!
Адвокатське об’єднання «Національна адвокатська компанія» звертається до Вас із пропозицією про співпрацю.
Компанія діє згідно з наказом Міністерства юстиції України понад 15 років та успішно працює на ринку юридичних послуг. Центральний офіс об’єднання знаходиться у м. Києві, в м. Суми відкрито регіональний департамент.
Департамент укомплектований досвідченими фахівцями в різних галузях права, що дозволить суб'єктам господарювання комплексним шляхом вирішувати юридичні питання їх діяльності.
Пропонуємо Вам укласти договір із надання адвокатських та юридичних послуг відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
Після укладання договору Компанія проводить правовий аналіз всіх документів підприємства (договорів, наказів, тощо) на відповідність законодавству та наявність у них юридичних ризиків.
У подальшому, після укладення договору із надання абонентських, на систематичній та постійні основі, послуг, гарантуємо Вам повну конфіденційність, індивідуальній підхід та зацікавленість у вирішенні кожної справи професійно, якісно та оперативно.

Вернуться к списку предложений
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А