СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


ПРОГРЕС У ВИРОБНИЦТВІ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ
ПРОГРЕС У ВИРОБНИЦТВІ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ Дата публикации: 05.07.2019 10:27:00
E-mail:  priyomnaya@sumykhimprom.org.ua
Сайт: www.sksumykhimprom.com.ua
Телефон: +38 0542 67 42 14, +38 0542 68 30 05


Перспективи розвитку агробізнесу залежать від ситуації на ринку мінеральних добрив. Аграрії чекають від виробників добрив нових пропозицій, які забезпечать високу ефективність рослинництва. Що готовий запропонувати аграріям лідер виробництва мінеральних добрив України – ПАТ «Сумихімпром», ділиться виконавчий директор підприємства Володимир ВОЛКОВ.

За 65-річну історію ПАТ «СУМИХІМПРОМ» перетворилося із маленького суперфосфатного заводу на найбільший енергохімічний комплекс України, здатний випускати до 50 найменувань продукції, що користується попитом не лише на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку: в країнах Європи, Азії, Америки.

ПАТ «СУМИХІМПРОМ» є базовим підприємством промислового комплексу України з виробництва складних мінеральних добрив для аграрного сектора. Підприємство пропонує споживачам широкий асортимент мінеральних добрив зі значним діапазоном вмісту поживних речовин.

Мета застосування мінеральних добрив – підвищення врожайності сільськогосподарських культур і якості продукції, відновлення родючості ґрунтів. Наразі в Україні практично відсутні ґрунти з оптимальним для рослин вмістом поживних речовин; як правило, ґрунти бідні на той чи інший елемент живлення. Тому внесення добрив дозволяє оптимізувати поживний режим ґрунту і забезпечити високу продуктивність землеробства.

Часто при виборі співвідношення поживних речовин у добриві аграрії не проводять оцінки їх агрохімічної доцільності, що призводить до неефективного використання мінеральних добрив. До найбільш популярних добрив можна віднести аміачну селітру і нітроамофоску, що мають фіксоване співвідношення корисних речовин, але не здатні в повному обсязі забезпечити потребу рослин у живленні. Ця проблема частково знаходить своє вирішення у виробництві тукосумішей, але, при цьому, якість продукту значно знижується через сегрегації гранул компонентів суміші.

Ще однією проблемою для аграріїв України є дефіцит важливих олігоелементів (кальцію, сірки), який сьогодні спостерігається на значній частині ґрунтів України.

Зважаючи на потреби споживачів, фахівці ПАТ «СУМИХІМПРОМ» розробили нову технологію виробництва, яка дозволяє отримувати складні мінеральні добрива різних типів і марок. Нова технологія виробництва дозволяє поряд із сульфатом амонію вводити до складу добрив ще одну агрономічну цінну сірковмісну сполуку – сульфат кальцію, і отримувати кальцієвмісні добрива з різним співвідношенням поживних речовин: NPKS 10:26:26:1, NPKS 15:15:15:8, NPKS 16:16:16:2, NPKS 12:24:12:8, NPKS 8:24:24:4, NPKS 10:20:20:6, NPKS 4:20:20:4, NPKS 5:16:35:1, NPKS 8:19:29:3.

У виробництві впроваджено виготовлення високоефективних мінеральних добрив з додатковим вмістом бору: NPKS 14:23:14:7+В та NPKS 14:18:18:6+В. Широкий асортимент марок доповнюють високоякісні двокомпонентні мінеральні добрива: NPS 10:40:5, NPS 16:20:14, NPS 20:20:12 та NPS 12:24:12. У 2017 році випущено нову марку комплексного мінерального добрива: NPKS 6:24:12:6.

Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати складні мінеральні добрива різних марок на рівні 500 тис. тонн на рік.

Усі технологічні процеси організовані на підприємстві відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 14001, що гарантує споживачеві безпечність та якість виробленого продукту, а також мінімальний вплив на довкілля.

Особливістю складних мінеральних добрив виробництва ПАТ «СУМИХІМПРОМ», на відміну від тукосумішей і аналогічних добрив вітчизняного виробництва, є наявність всіх поживних елементів в одній гранулі. Це є запорукою відсутності сегрегації при зберіганні й транспортуванні добрив. До того ж, підприємство гарантує повну відсутність вільної кислотності в реалізованих добривах, що значно розширює сферу застосування добрив «Суперагро».

Комплексні мінеральні добрива, що містять усі основні живильні макроелементи в одній гранулі (N, P2О5 і K), – один із найкращих видів мінеральних добрив для внесення в ґрунт при посіві та посадці польових сільськогосподарських культур, овочів, квітів, ягідних, плодових і декоративних дерев на різних типах ґрунтів.

Усі мінеральні добрива, вироблені ПАТ «СУМИХІМПРОМ», найбільш збалансовані за елементами мінерального живлення рослин. У них мінімізовані баластні та виключені шкідливі або небажані домішки. Присутність у комплексних добривах поживних мікроелементів: сірки, кальцію, бору, заліза, магнію збільшує цінність цих добрив. Для ефективного застосування мікроелементів у складі макродобрив необхідно, щоб вони рівномірно розподілялися в ґрунті, якомога менше вимивалися і довше залишалися доступними для рослин.

Усі поживні елементи з'єднані в гранулах кулястої форми, що мають високу механічну щільність, сипучість і низьку злежуваність. Розмір гранул в діапазоні 2-4 мм сприяє оптимізації режиму мінерального живлення рослин. Виготовлені з екологічно чистої сировини, комплексні добрива ПАТ «СУМИХІМПРОМ» є конкурентоспроможними на вітчизняному та зарубіжних ринках.

ПАТ «СУМИХІМПРОМ»

вул. Харківська, п/в 12

м. Суми, Україна

Тел.: +38 0542 67 42 14
Факс.: +38 0542 68 30 05

priyomnaya@sumykhimprom.org.ua

www.sksumykhimprom.com.uaВернуться к списку предложений
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А